Onur Ulaşım
Yükünüzü Alır...

Uluslararası alanda lider kuruluşlarla olan iş birliğinin getirdiği avantajlar ve sektörde 25 yıllık hizmetin verdiği tecrübe ile havayolu kargo, karayolu kargo, denizyolu kargo, e-ticaret lojistiği, parsiyel karayolu taşımacılığı, yurtdışı ekspres kurye, ETGB ve mikro ihracat çözümleri, VIP kargo, yurtiçi kargo taşımacılığı, depolama hizmetleri, dağıtım hizmetleri, gümrük işlemleri için tüm müşterilerimize kaliteli hizmet ve ekonomik fiyatlar ile güvenli taşımacılık çözümleri sunmaktayız.

200’den fazla ülke ile yurtiçinde her noktaya gönderilerinizi sorunsuz bir şekilde ulaştırmak için uzman ekibimiz daima sizlere hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti doğrultusunda gönderilerinizi sizden teslim aldıktan, varış yerine teslim edinceye kadar tüm süreci güvenle ve şeffaf bir şekilde koordine ediyor, sizi de bu doğrultuda her aşamada bilgilendiriyoruz. Onur Ulaşım uzman ekibi ile birlikte sizlere profesyonel taşımacılık hizmeti vermekten, kurumsal olarak çözüm ortağınız olmaktan memnuniyet duymaktadır.

SEO

Misyonumuz

Müşterilerimizin taşıma gereksinimlerinin, global, özgün lojistik ve bilgilendirme çözümleri ile birlikte, hızlı, güvenilir ve uygun maliyetlerle sağlanmasıdır.

Vizyonumuz

Taşımacılık modellerine özel çözümler üretip, teknolojiyle birleştirerek süratli, ekonomik ve hızlı iletişim yapısıyla kaliteyi müşterilerimize sunmaktır.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Onur Ulaşım, gerek yurtdışında 200’den fazla ülkeye, gerekse yurtiçinde 81 ilde her noktaya gönderilerinizi hızlı, ekonomik ve güvenli bir şekilde taşır. Müşterilerimiz için sunduğumuz ve sürekli ekonomik olarak güncel tuttuğumuz fiyatlarımız ile en hızlı hizmeti, en ekonomik fiyatlara vermek daima ilk vazifemiz olmuştur. Bu nedenle gönderilerinizin ekonomik, hızlı ve de güvenli bir şekilde taşınması için Onur Ulaşım’ın çeyrek asırlık tecrübesine güvenebilir ve güvenle seçebilirsiniz.

En iyi hizmetler sadece Onur Ulaşım'da

Her biri alanında uzman kadromuz ve çeyrek asırlık tecrübemiz ile sizlere kaliteli, güvenli, ekonomik ve hızlı servisler sunarak, ihtiyacınıza yönelik hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz.

Hızlı Hizmet

% 100

Ekonomik Servisler

% 100

Güvenli Taşımacılık

% 100
Onur Ulaşım Müşteri Hizmetleri

Sizi Arayalım