Çağımızda tüketimin kültürünün artması ve nüfusun çoğalması ile birlikte dünya üzerinde ithalat ve ihracatlar yani ticaretler artmıştır. Özellikle son yıllarda bu artış son derece büyük safhalara ulaşmıştır. İmalatçı firmalar, aracılar, satıcılar ürünleri son kullanıcılara kadar ulaştırmak için çeşitli ulaşım araçlarını kullanmaktadırlar. Özellikle uluslararası alanda bu ticaretler çok daha yaygın hale gelmiştir. Artan ticaret hacmiyle birlikte de uluslararası gönderilerin operasyonunu yapan kargo firmalarına talebi de aynı doğrultuda arttırmıştır.

Kaliteli Ve Güvenilir Yurtdışı Ekspres Kurye Hizmeti

Yurtdışı çalışan yapan kargo firmaları, uluslararası alanda kargo gönderimi yaparak bireysel ve kurumsal bazda herkesin gönderi ihtiyacını karşılamaktadırlar. Bu maliyetler gönderinin türü, ağırlığı, hacmine göre değişkenlikler gösterebilmektedir. Onur Ulaşım olarak gönderilerinizi 200’den fazla ülkeye en hızlı, ekonomik ve güvenli şekilde göndermek için uzman kadromuzla birlikte daima çalışmaktayız. Dünyada ki tüm noktalara gönderilerinizi en uygun fiyata, üstelik ekspres hizmet ile gönderebilmeniz için onlarca liste arasından sizlere en özel fiyatlar hazırlanarak, tüm gönderilerinizi mümkün olan en uygun fiyatlara, en hızlı şekilde göndermeniz hedeflenmektedir.

Ekonomik Ve Hesaplı Yurtdışı Ekspres Kurye Hizmeti

Bilindiği üzere havayolu en güvenli taşımacılık yöntemidir. Gönderileriniz, uluslararası IATA kurallarına uygun olarak operasyonu yapıldıktan sonra varacağı yere en hızlı şekilde gönderilir. Uçak ile gönderilen kargolar gideceği ülkenin hava alanı gümrüğüne varır. İsteğe bağlı olarak kargolar alıcınızın kapısına kadar teslim edilir. Sizin için hazırladığımız listelerden dilerseniz gümrük işlemleri dahil fiyatlı listeleri seçerek, hiçbir işleme karışmadan doğrudan gönderinizi iletmenin rahatlığını da yaşayabilirsiniz. Hava yolu ile kargo gönderimleri servis türüne bağlı olarak çok kısa sürelerde varış yerlerine ulaşır. Birleşik Arap Emirlikleri yurtdışı kargo, Amerika Birleşik Devletleri yurtdışı kargo, Almanya yurtdışı kargo, Suudi Arabistan yurtdışı kargo, İngiltere yurtdışı kargo, Fransa yurtdışı kargo, Rusya yurtdışı kargo, Çin yurtdışı kargo, İtalya yurtdışı kargo, Belçika yurtdışı kargo ve diğer tüm ülkelere yapacağınız yurtdışı kargo işlemlerinizde Onur Ulaşım en büyük çözüm ortağınız olacaktır.

Onur Ulaşım Müşteri Hizmetleri

Sizi Arayalım