Karayolu taşımacılığı bilindiği üzere geleneksel ve ekonomik bir taşıma yöntemidir. Özellikle de kısa ve orta mesafeli gönderilerinizde ekonomik olduğu kadar hızlı çözümlerle oldukça tercih edilen bir taşımacılık şeklidir. Onur Ulaşım olarak parsiyel yük gönderilerinizi sizler için en güvenli ve en ekonomik yöntemlerle taşıyoruz. Gönderilerinizi paletler veya gönderi türünüze bağlı olarak özel taşıma yöntemleri ile birlikte, son derece güvenli bir biçimde alıcısına ulaştırmak için tüm operasyonel süreci hassasiyet ile yürüterek, size de gerekli bilgiyi anbean sunuyoruz.

Kaliteli Ve Güvenilir Parsiyel Karayolu Taşımacılığı

Garantili güvenlik ve zamanında teslimat ile modern bir uluslararası karayolu yük taşımacılığı hizmeti sunuyoruz. Çözümlerimiz sayesinde Yurtdışı ve Yurtiçi tüm gönderilerinizi birçok noktaya, çok uygun fiyatlara gönderebilirsiniz. Karayolu yük taşımacılığında, taşınacak yükün türüne bağlı olarak bir takım değişkenler devreye girmektedir. Farklı mal türleri, yüklenmesi ve boşaltılması ve kamyonda istiflenmesi için farklı türde bakım gerektirir. Her tür yükün gerektirdiği özel özen konusundaki uzman bilgimiz sayesinde Onur Ulaşım olarak her türlü kargoda uzmanız. Sizler için gönderilerinizin operasyonlarını en güvenli şekilde yapmaktayız.

Ekonmik Ve Hesaplı Parsiyel Karayolu Taşımacılık Hizmeti

Sevk edilecek ağır bir yükünüz varsa, taşınması için vinç veya kaldırma platformları gibi ekipmanlar gerektirebilir. Ayrıca bu ve bunun gibi ağır yükler ile parsiyel yükler uzman kişilerce istiflenmeli ve operasyonu yapılmalıdır. Onur Ulaşım, makine, endüstriyel ve inşaat malzemeleri de dahil olmak üzere ağır yüklerin karayolu taşımacılığında deneyimlidir.

Onur Ulaşım Müşteri Hizmetleri

Sizi Arayalım