Havayolu kargo taşımacılığı müşterilerimize daha hızlı hizmet ve dolayısıyla daha kısa teslimat süreleri sunmaktadır. Aciliyetin birçok kargo gönderisinde önemli bir faktör olduğu göz önüne alındığında, dünyanın her yerine tüm gönderilerinizi en hızlı gönderecek servisleri sizler için sağlamaktayız. Avrupa yurtdışı kargo hizmeti, Amerika yurtdışı kargo hizmeti, Asya yurtdışı kargo hizmeti, Afrika yurtdışı kargo hizmeti, Avustralya yurtdışı kargo hizmeti, Ortadoğu yurtdışı kargo hizmetlerimiz sayesinde tüm kıtalardan 200’den fazla ülkeye gönderilerinizi en ekonomik olarak, hızlı bir şekilde gönderebilmeniz için en uygun listeleri sizler için bularak, alternatif çözümler sunmaktayız.

Kaliteli Ve Güvenilir Havayolu Kargo

Onur Ulaşım; ayrıca kargonuzu istediğiniz yere götürmek için optimum lojistik çözümü arar, bu da hava kargo taşımacılığını kullanmak anlamına gelebilir. Hızlı ve özverili bir hizmet sunmak için zaman ve maliyetlerde mümkün olan en yüksek tasarrufu garanti ediyoruz. Özellikle acil yük taşımacılığı durumunda, gönderinizin sürekli takibini garanti altına almak için ihtiyaçlarınızı koordine ediyoruz. Günümüzde tüm dünya ve topluluklar birbirleri ile ilişki halinde ve baş döndürücü bir hızla hareket ediyor. Bununla birlikte dünyanın diğer bölgelerinden ihtiyacımız olan her şeyi mümkün olan en kısa sürede alma talebi geliyor. Uluslararası hava kargo taşımacılığı, dünya çapında mevcut olan farklı malları birkaç saat içinde istediğiniz yere göndermenizi sağlayarak, size zamandan müthiş derecede tasarruf sağlar.

Ekonomik Ve Hesaplı Havayolu Kargo Hizmeti

Uçak, güvenli bir ulaşım aracıdır ve uluslararası yük taşımacılığı için giderek daha fazla karlılık sunar. Daha pahalı olmasına rağmen, daha uzun mesafeleri kat ederken acil ihtiyaçlara cevap verme yeteneği çok değerlidir. Bu nedenle Onur Ulaşım müşterilerinin çoğu, ihracat ve ithalat operasyonları için genellikle havayolu kargo taşımacılığını tercih etmektedir. Mallarınız için mümkün olan en kısa transit süreyi arıyorsanız, uluslararası hava taşımacılığı sizin için lojistik çözümdür ve Onur Ulaşım olarak bu çözüme ait en uygun seçenekleri sizler için sunuyoruz.

Onur Ulaşım Müşteri Hizmetleri

Sizi Arayalım