Deniz kargo taşımacılığı, büyük miktarda yükün rekabetçi fiyatlarla taşınması için en iyi alternatiftir. Onur Ulaşım olarak, gönderinizin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış konteynırlarda deniz taşımacılığı hizmeti sunuyoruz. İhtiyacınıza ve ürününüzün türüne en uygun konteynırlar ile birlikte taşımak için gemilerin tamamını veya bir kısmını kiralıyoruz. Gönderinizi ne olursa olsun taşıyalım:

  • Kuru mallar: Dry Van (standart ölçü) veya High Cube konteynırlarda (aynı maliyetle daha büyük bir yük alabilen).
  • Reefer navlun: RH veya Reefer konteynerlerde taşınan frigorifik veya donmuş mallar.
  • IMO navlun: Hem Dry Van hem de High Cube konteynerlerde taşınabilen tehlikeli mallar.

Denizyolu taşımacılığında grupaj seçenekleri

Mallarınız için en iyi nakliye seçeneğini seçmenize yardımcı olacağız:

  • LCL grupaj taşımacılığı (Konteyner Yükünden Daha Az): Size daha ekonomik bir fiyat sunmak için yükünüzü diğerleriyle aynı konteynerde gruplandırıyoruz. Bu seçenek kuru ve IMO yükleri için uygundur.
  • FCL nakliye konteyneri (Tam Konteyner Yükü): Yükünüzü kendi özel konteynerinde gönderiyoruz. Bu seçenek, her üç kargo türü için de uygundur: kuru, soğutuculu ve IMO.

Kaliteli Denizyolu Kargo Hizmeti

Sektördeki kapsamlı deneyimimiz, deniz taşımacılığının uluslararası alanda tercih edilmesi ve nakliyesi için en iyi çok yönlü hizmeti sunmamızı sağlar. Dünyadaki tüm sevkiyatların %90'ı deniz yoluyla gönderilmektedir, bu nedenle Onur Ulaşım olarak küresel deniz lojistiğine bağlı olarak sizlere uluslararası çözümler sunmaktayız. İthalat ve ihracatlarınızın serbestçe dolaşmasını ve varış noktasına varmasını sağlamak için gereken formaliteleri ve belgeleri işleme konusunda deneyimliyiz. Yükünüzün dünyanın herhangi bir yerine deniz yoluyla, gecikme veya aksilik olmadan güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için tüm uluslararası limanlarla birlikte çalışıyoruz.

Onur Ulaşım Müşteri Hizmetleri

Sizi Arayalım